POWER BI Danışmanlığı

Power BI, verilerimizi tek bir noktadan görebilmek, bu verileri görselleştirebilmek ve bu doğrultuda elde edilen çıktılarla tahminler yaparak işletmeler için doğru kararlar alabilmek adına Microsoft'un geliştirdiği bulut tabanlı iş zekası yazılımıdır.

İş hayatınızın temeli rakamlar ve raporlamalardan oluşuyorsa Power BI iş zekası yazılımı tam size göre. Bu uygulama ile tek bir ekrandan göremeyeceğiniz büyüklükteki sayfa ve raporları, birbirinden bağımsız data kaynaklarını ya da birleştirmeniz gereken tüm bilgileri tek bir yerden görüntüleyebilirsiniz.

Üstelik veri görselleştirme sayesinde hazırladığınız canlı pano ve raporları etkili bir şekilde sunabilir, önemli noktalara vurgular yapabilirsiniz.

Power BI çıktılarından elde edeceğiniz verilerle daha sağlıklı öngörüler edinebilir, kritik kararlarda bu verilerden destek alabilirsiniz. Elde ettiğiniz çıktıları herkesle ya da ekibinizdeki özel kişilerle paylaşmanız da mümkün. 

Zamandan ve emekten tasarruf sağlar, riski azaltır, yöneticiyi ve çalışan bağlılığını arttırır ve insanların her zaman doğru ücret almasını sağlar. Zaman aşımlarını basitleştirmek, çalışan zaman çizelgelerine saat girmek ve birçok ülkede iş gücünüzü yönetmek için uygulamamızı kullanmanın ne kadar basit olduğunu görün.Diğer Çözümler

whatsapp