İmpress Bilişim Kurumsal

Etkin Kurumsal Çözümler

20 yıldan fazla sektörel tecrübemizle, güncel teknolojilerde verdiğimiz yazılım ve endüstriyel dönüşüm hizmetlerini Impress Bilişim çatısı altında bir araya getirdik. Sadece teknoloji geliştirmek veya yazılım uygulamak yerine, endüstri bilgisi ve her müşterinin işini anlayarak gerçek çözümler sunuyoruz.

Impress Bilişim olarak; küçük ve orta ölçekli kuruluşlara bulundukları sektöre özgü iş çözümleri sunmayı taahhüt eden profesyonel bir yazılım, danışmanlık ve eğitim şirketidir. Odak noktamız, müşterilerimizin iş operasyonlarını iyileştiren ürünler ve hizmetler sunmaktır. Ticari yazılımlar, hizmetler, ürünler ve bunları sunan şirketler için birçok seçenek bulunduğunu biliyoruz. Sık sık şirketlerin doğru seçimi yapmaya çalışma zorluğundan bahsettiğini duyuyoruz.

Kurumsal yazılımlar ve entegre teknolojiler konusunda kurumlara eğitim, danışmanlık ve dönemsel kaynak hizmeti veren Impress Bilişim’in birçok sektörde 100’ün üzerinde firmada hayata geçmiş ve halen kullanılan endüstriyel çözümleri bulunmaktadır.

Müşterilerimizin memnuniyetinin çalışmalarımızın başarısına katkı sağladığını görüyoruz. Kolaylaştırılmış iletişim ve etkili yazılım çözümleri sayesinde, destek verdiğimiz işletmeler, daha önce görülmemiş bir oranda gelişme ve büyüme fırsatı buluyor.

Ticari büyümeyi destekleyen eksiksiz bir otomasyon deneyimi için uçtan uca entegre çözümler üretiyoruz. Çözümlerimiz ERP sistemleri, özel endüstriyel yazılım ve tasarımların firmanıza göre geliştirilmesi, web / mobil uygulamaları ve diğer özel müşteri tanımlı geliştirme projeleri dahil olmak üzere birden fazla alanda çeşitlilik göstermektedir.

Impress Bilişim’de, her müşteriye ve projeye, üstün bir özveri seviyesi verilir ve hiçbir girişimin çok büyük veya çok küçük olmadığına inanıyoruz. Neye ihtiyacınız olduğunu veya neye ihtiyaç duyduğunuzu bilmiyor olsanız da, iş hedeflerinize en güvenilir, yenilikçi ve müşteri odaklı Bilgi Teknolojileri hizmetleriyle ulaşmanıza yardımcı olmayı umuyoruz.

Vizyonumuz

En son teknolojiyi kullanarak müşteri sorunlarını çözmek, mümkün olan en iyi şekilde optimize edilmiş çözümü yaratmak ve çalışma kültürümüze yatırım yaparken topluma katkı yaparak kar elde ederken bile nihai müşterimizi %100 tatmin etmek.

Misyon

Karmaşık iş problemlerini verimli ve etkili bir şekilde çözmek için yeni fikirler keşfetmeye ve kullanıma hazır düşünmeyi kullanmaya inanıyoruz. Etik iş uygulamaları, dürüst etkileşimler ve bireysel katkılarla saygı ile güven kazanırız.

Nasıl yardım edebiliriz?

Firmanızın ihtiyacı olan yazılım çözümlerimiz ile dijital bir dönüşüm stratejisi geliştirerek gereken teknolojik adımlarınızı atın ve rekabet gücünüzü arttırın.

Blog

 • Yeni Nesil Endüstri

  Günümüzde giderek yaygınlaşmaya başlayan endüstri 4.0 kavramı sanayi alanıyla ilgili bir kelimedir. Almanya’da yer alan bir fuar çalışmasında gündeme getirilen endüstri 4.0 sanayideki dördüncü jenerasyonu belirtmek için kullanılmıştır. Peki, bu isimlendirme ne anlama geliyor? Bununla ilgili bazı bilgilere yazımızda yer vereceğiz. Bu proje sayesinde sanayi alanının farklı bir şekil kazanması sağlanmaya çalışılmaktadır. Bunun amacı bilişim

  16 Eylül 2019
 • Üretimde veri toplama ve işleme

    Kısaca ele alındığında makinelerin seri üretim aşamasında iken eklenen dokunmatik dijital sistemlerle mesai saatlerinde bütün çalışmaların kaydedilmesi ve raporlanmasıdır. Bu işi yapan pek çok firma bulunmakta olup; yazılım farklı olsa da gaye aynıdır. Aktif çalışan makineden gelen verileri analiz ederek; rakamsal tutarını bildirmektir. Tamamı ile dijital algılayıcı vasıtası ile yapılmaktadır. Üretim olmadığı zamanlar da

  16 Eylül 2019
 • Power Bi Kursu

  Power Bi Kursu Microsoft’un en önemli programlarından biri olan raporlama işleriniz için oluşturulmuş powerBI bulut tabanlı olarak çalışan bir analiz programıdır. PowerBI programı kolay bir arayüzden oluşmuş ve bu sayede her türlü raporlama işlemlerinizi kolayca yürütebileceğiniz bir program haline gelmiştir. Ziyaretçileri bir veriye bağlamak amacı ile kurulmuş olan bulut tabanlı PowerBI ülkemizde de eğitimi verilen

  16 Eylül 2019

Mükemmelliği sunmak için, uzmanlığımız ve uygulamalarımız üzerinde sürekli çalışıyoruz.