Impress Bilişim’in bir parçası olarak siz de kariyerinize güçlü bir adımla başlayın, başarıyla yürüdüğümüz bu yola ortak olun.

Impress Bilişim olarak sizleri öğrenmeye, gelişmeye ve yeniliği benimsemeye davet ediyoruz. Bu süreçte ihtiyaç duyduğunuz her türlü yazılım eğitimini ve geliştirilmesini uzman kadromuzla destekliyor, dış kaynak projelerimizdeki tecrübemizle farklı bakış açıları ile çözümler sunuyoruz.

Bilim ve teknolojinin hızla ilerlediği günümüzde, öğrenmek ve büyümek için birbirimize ilham veriyoruz. Teknolojideki tüm gelişmeleri yakından takip ediyor, ülkemiz adına teknoloji toplumu olma yolunda hızla ilerliyor, projeler geliştiriyoruz.

İmpress Bilişim olarak hızla gelişen bu süreçte, bu sistemleri daha etkin ve verimli kullanabilmeniz için geniş içerikli eğitim, yazılım geliştirme, İK dış kaynak desteği, yazılım ve proje danışmanlığı çözümleri sunuyoruz. Neredeyse bütün hizmetlerin dijital dünyaya açılmasıyla birlikte tüm taleplerinizde çözümler üretiyor ve sizlere her fırsatta iyi bir kariyer sunuyoruz.

.Net Developer

Java Developer

İş Analisti

Mobil Developer

Test
Uzmanı

SAP Modül
Danışmanı

DİJİTAL DÖNÜŞÜMLE, REKABET GÜCÜNÜZÜ ARTTIRIN

Bize Ulaşın